top of page

WORKSHOP:

SoundCzech Live:

Guide to European Music Conferences

panelists:

Jiří and Ondřej Veselí (Bratři), Filip Faschingbauer (Lambda), Dominika Kruchňová (ex-
management Pipes and Pints and many other bands, Mighty Sounds)

Saturday 10. 9. 2022 I 13.00–14.00

Moderator:

Radek Pavlovic

Radek Pavlovič.jpg

How do they work and what are foreign music conferences good for? How to exploit their potential and what to watch out for? The discussion panel of the SoundCzech music office aims to provide a basic orientation on the European map of music conferences, to bring the most important of them closer together and to show any interested parties which conference could advance them in their career.

dominikakruchnova.jpg

Dominika Kruchňová se pohybuje v hudební branži od roku 2011. Během své kariéry spolupracovala s mnoha interprety (Fast Food Orchestra, Prague Conspiracy, Clou, Thom Artway) a působila v bookingových agenturách jako Melody Promotions nebo Joe´s Garage. Mezi 2018 až 2020 se věnovala managementu kapely Pipes and Pints, co-managementu společnosti Fly High Booking a více než deset let se podílí na organizaci festivalu Mighty Sounds. Má v malíčku všechny evropské hudební konference a showcaseové festivaly.

Nikola Kandoussi.jpg

Nikola Kandoussi je frontwoman ženské heavy rockové kapely The Agony. Kdysi studentka žurnalistiky na FSV UK, nyní žena v IT Service Delivery, která dělá maximum pro svou kapelu, s níž nedávno předskakovala Scorpions a v srpnu odjela britské turné. The Agony se objevily na mnoha českých festivalech (hlavní stage Masters of Rock, Hrady CZ) a absolvovaly více výjezdů do zahraničí, cestou hudebních konferencí a showcaseových festivalů ale nikdy nešly. Opoziční hlas v panelu, který ukáže, že růst na hudební scéně se dá i jinak. Autorka seriálu Zápisky frontwoman v magazínu Frontman.

Kotva 1
bottom of page