top of page

PANEL

Frontman live:
Home studio recording alphabet

Guarantor

IMF

Moderator:

Vojta Kalina

lector:

Jan Sládek (hudebník, učitel hry na kytaru, nahrávač a redaktor) a host

Saturday 10. 9. 2022

powered by:

obsah_koenigmeyer_logo kopie.png
tour.jpg

Jan "JdG" Sládek and his guest choose a few letters from the alphabet and some experience with recording at home. The goal is to avoid all pitfalls and make the best possible recording of your musical ideas at home. We will definitely stop at M for microphones, K for guitars and P for space.

kalina.jpg

Vojtěch Kalina

Aktivní manager v hudebním a on-line marketingovém prostředí od roku 2006. Zakladatel Fly High Booking. Za svůj největší úspěch považuje založení, udržení a rozvoj kapely Pipes and Pints na mezinárodní úrovni. Na svém kontě celkem 900 zabookovaných koncertů pro kapelu Pipes and Pints včetně tour managementu - z toho 50% zahraniční EU + UK.

svíba.png

Dušan Svíba

Booking agent a manažer v agentuře Earth Music (od r. 2002), zakladatel a umělecký ředitel festivalu Colour Meeting (od r. 2001) a promotér pražské koncertní série Earth Music Concerts. 

Mezi umělce, které zastupuje, patří Dubioza kolektiv, Cash Savage & The Last Drinks, Džambo Aguševi Orkestar, Invisible World, Omer Klein, Tim Eriksen, Terne Čhave, David Pomahač aj.

Je členem grantové komise MKČR a dramaturgické rady SoundCzech, jedním ze zakládajících členů MMF CR a České obce hudební (ČOH).

d91264607f7ae5b023fc9558d69deaab_edited.jpg

Fanda Holý

Fanda Holý – pražský písničkář a hudebník, který má na kontě tři autorská alba (Holy Fanda 2010 solo, Od kořenů k pramenům 2012 s Kojoty a Konec cesty 2015 s The Reverends), krom ČR odehrál turné a koncerty v Kanadě, Brazílii, USA, Portugalsku, Španělsku, Švýcarsku, Německu, Rakousku, Polsku, Slovensku a Rumunsku. Jako vyhledávaný studiový muzikant a sideman se s banjem, basou, houslemi, autoharfou nebo elektrickou kytarou podílel na albech Jardy Svobody, Mňágy a Žďorp, Wild Tides, Stinky, Bonuse, Turpentine Ray, Byl psa, The Tower of Dudes, Neočekávaného dýchánku, Frankie & the Deadbeats a dalších. S  většinou z nich i pravidelně koncertuje či koncertoval. 

Od roku 2009 je hlavním pořadatelem a dramaturgem festivalu Skautská Alternativa, který se koná u bývalé drážní celnice Praha-Bubny.

Kotva 1
bottom of page