top of page

PANEL

Music Managers Forum Live:
Touring
v zahraničí

Garant

MMF

Moderátor:

Vojta Kalina

lektoři:

Dušan Svíba, Fanda Holý

Neděle 11. 9. 2022

powered by:

obsah_koenigmeyer_logo kopie.png
tour.jpg

Jak prorazit se svou kapelou za hranice ČR? Je ve světě o české kapely vůbec zájem?

Na tyto a další otázky se zaměříme společně s Vojtou Kalinou, Dušanem Svíbou a Fandou Holým.

V první části se budeme věnovat bookingu v Evropě a Americe. Řekneme si tipy, jak dostat svou kapelu do světa, jak si udržet pozornost pořadatelů a jak se prorvat na zahraniční festivaly.

V druhé polovině se budeme věnovat dotazům a příspěvkům z řad publika.

kalina.jpg

Vojtěch Kalina

Aktivní manager v hudebním a on-line marketingovém prostředí od roku 2006. Zakladatel Fly High Booking. Za svůj největší úspěch považuje založení, udržení a rozvoj kapely Pipes and Pints na mezinárodní úrovni. Na svém kontě celkem 900 zabookovaných koncertů pro kapelu Pipes and Pints včetně tour managementu - z toho 50% zahraniční EU + UK.

svíba.png

Dušan Svíba

Booking agent a manažer v agentuře Earth Music (od r. 2002), zakladatel a umělecký ředitel festivalu Colour Meeting (od r. 2001) a promotér pražské koncertní série Earth Music Concerts. 

Mezi umělce, které zastupuje, patří Dubioza kolektiv, Cash Savage & The Last Drinks, Džambo Aguševi Orkestar, Invisible World, Omer Klein, Tim Eriksen, Terne Čhave, David Pomahač aj.

Je členem grantové komise MKČR a dramaturgické rady SoundCzech, jedním ze zakládajících členů MMF CR a České obce hudební (ČOH).

d91264607f7ae5b023fc9558d69deaab_edited.jpg

Fanda Holý

Fanda Holý – pražský písničkář a hudebník, který má na kontě tři autorská alba (Holy Fanda 2010 solo, Od kořenů k pramenům 2012 s Kojoty a Konec cesty 2015 s The Reverends), krom ČR odehrál turné a koncerty v Kanadě, Brazílii, USA, Portugalsku, Španělsku, Švýcarsku, Německu, Rakousku, Polsku, Slovensku a Rumunsku. Jako vyhledávaný studiový muzikant a sideman se s banjem, basou, houslemi, autoharfou nebo elektrickou kytarou podílel na albech Jardy Svobody, Mňágy a Žďorp, Wild Tides, Stinky, Bonuse, Turpentine Ray, Byl psa, The Tower of Dudes, Neočekávaného dýchánku, Frankie & the Deadbeats a dalších. S  většinou z nich i pravidelně koncertuje či koncertoval. 

Od roku 2009 je hlavním pořadatelem a dramaturgem festivalu Skautská Alternativa, který se koná u bývalé drážní celnice Praha-Bubny.

Kotva 1
bottom of page