top of page

WORKSHOP:

TOKHI -
BAREVNÁ
SYMFONIE

pátek 9. 9. 2022

powered by:

meinl-cymbals-logo kopie 2.png
Tokhi_2.jpg

Barevná symfonie je interaktivní zábavná show, uvolnění a v neposlední řadě alternativní výuka ve formě skupinového bubnování. Žáci a pedagogové s pomocí lektora vytvoří hudební orchestr, jenž přechází do samotného vystoupení. Nejde ale primárně o rozvoj hudební výchovy, nýbrž o posílení sociálních vztahů. Proto je program vhodný skutečně pro všechny třídy, nejen ty hudební. Máme zkušenosti i s dětmi předškolního věku, nebo naopak středoškoláky. Nemusíte tedy mít strach, že vystoupení druhý stupeň nezaujme.

 

Workshop vede facilitátor Tokhi, bubeník a perkusista působící na mezinárodní scéně. V ČR spolupracoval s nejlepšími umělci. Namátkou: Karel Gott, Pavel Šporcl, Laura a její tygři, Marek Ztracený, Support Lesbiens, Vlasta Redl, Mário Bihári, Voxel a mnoho dalších. Postavil i unikátní bubenický projekt Groove Army – s tím byl například oficiálním programem mistrovství světa v hokeji, fotbalového eura, nebo postoupil v soutěži Česko Slovensko má talent.

 

Na základě mnoha set referencí ze škol po celé České republice a Slovensku, několika tisíc bubnujících dětí, získal tento program od začátku roku 2020 oficiální záštitu Policie ČR

Kotva 1
bottom of page