top of page
43891256774_e596777059_o.jpg

Program pro školy

Hudebně-vzdělávací program pro žáky základních škol a víceletá gymnázia

Srdečně zveme žáky 2. stupně základních škol a víceletých gymnázií na dopolední hudebně-vzdělávací program spojený již tradičně - od roku 2016 - s veletrhem hudebních nástrojů Festiwall

 

Program se odehraje v pátek 9. září 2022 od 8:30 v pražských Modřanech v areálu Kytary.cz, Mezi vodami 23, Praha 4. 


Dopolední vzdělávací program je zdarma, ale z důvodu omezené kapacity je potřeba třídy předem registrovat pomocí tohoto formuláře. Po přihlášení Vám tedy ještě potvrdíme e-mailem Vaši rezervaci. V případě naplnění kapacity přihlášky uzavřeme.

Časové rozmezí všech aktivit dopoledního programu: 

 

8:30 - 11:15

 

Program:

8:30 - 9:15 - Royal Duckerz pro mládež… Part 1.
9:15 - 9:30 - přestávka (vyhlášení první soutěže)
9:30 - 10:15 - Tokhi
10:15 - 10:30  - přestávka (vyhlášení druhé soutěže)
10:30 - 11:15 - Royal Duckerz pro mládež… Part 2.

Tokhi_1.jpeg

Tokhi - Barevná symfonie 

Barevná symfonie je interaktivní zábavná show, uvolnění a v neposlední řadě alternativní výuka ve formě skupinového bubnování. Žáci a pedagogové s pomocí lektora vytvoří hudební orchestr, jenž přechází do samotného vystoupení. Nejde ale primárně o rozvoj hudební výchovy, nýbrž o posílení sociálních vztahů. Proto je program vhodný skutečně pro všechny třídy, nejen ty hudební. Máme zkušenosti i s dětmi předškolního věku, nebo naopak středoškoláky. Nemusíte tedy mít strach, že vystoupení druhý stupeň nezaujme.

 

Workshop vede facilitátor Tokhi, bubeník a perkusista působící na mezinárodní scéně. V ČR spolupracoval s nejlepšími umělci. Namátkou: Karel Gott, Pavel Šporcl, Laura a její tygři, Marek Ztracený, Support Lesbiens, Vlasta Redl, Mário Bihári, Voxel a mnoho dalších. Postavil i unikátní bubenický projekt Groove Army – s tím byl například oficiálním programem mistrovství světa v hokeji, fotbalového eura, nebo postoupil v soutěži Česko Slovensko má talent.

 

Na základě mnoha set referencí ze škol po celé České republice a Slovensku, několika tisíc bubnujících dětí, získal tento program od začátku roku 2020 oficiální záštitu Policie ČR
 

Royal Duckerz - Jaro Cossiga, MCs Metoděj & Dozer.JPG

Royal Duckerz pro mládež - Jaro Cossiga, MCs Metoděj & Dozer


Interaktivní koncert s velkou dávkou improvizovaného rapu / slam poetry a beatboxu.
Hlavními protagonisty jsou: MC Metoděj - ikona českého freestylu, která prorazila i v zahraničí a Jaro Cossiga - trojnásobný mistr ČR a vicemistr světa v teamovém beatboxu.

Naučíme vás základy beatboxu, odhalíme vám kouzlo improvizovaných veršů (na vaše témata) a zasvětíme vás do tajů loopovacích mašinek.

Tahle trojice už to na české scéně táhne pomalu 20 let. Reprezentanti ČR v disciplínách Rap freestyle a Beatbox sklízí úspěch po celém světě. Můžete si je najít na Spotify nebo Apple Music - stačí vyhledat TeleFreestyle show.

Soutěže o hudební ceny

Soutěže o hudební ceny se mohou zúčastnit pouze třídy s potvrzenou registrací. Slosování výherců proběhne na místě 9.9. v přestávkách mezi workshopy.

Galerie z předešlých ročníků

bottom of page