top of page
FB_COVER MEGATON.png

Megaton Fashion Show podvanácté 

Návrat unikátní designové soutěže

Jedenáct let v řadě se mohli fanoušci kvalitní grafiky, módy a hudby těšit na Megaton Fashion Show, tedy událost, která nemá na domácí scéně obdoby. V roce 2020 však pandemie Covid-19 na následující dva roky výrazně utlumila
kulturní dění na celém světě. Letos se však soutěž o nejlepší hudební design vrací s novou energií podvanácté. A tentokrát jako součást 5. ročníku oblíbeného veletrhu Festiwall 2022.


V neděli 11. září se tak mohou návštěvníci modřanského areálu kytary.cz v Praze těšit vedle „klasických“ workshopů, seminářů a výstavy také na vyhlášení vítězů soutěže o nejlepší booklet, plakát a merchandise. Slavnostnímu předávání cen bude v těchto kategoriích předcházet hlasování odborné poroty. O absolutně nejlepším designérovi nebo designérce za roky 2020 a 2021 pak rozhodne i široká veřejnost na facebookové stránce Megaton Fashion Show. Dalšího vítěze nebo vítězku mezi sebou vyberou i samotní soutěžící.


Vyvrcholením akce bude tradiční koncert Megaton Stars Bandu složeného z neobyčejného výběru českých (nejen) klubových muzikantek a muzikantů pod taktovkou kapelníka Karla Vošty z post-hardcorových Hell Paso. Diváky Festiwallu čeká zhruba patnáct světových hitů napříč žánry a ve speciálních aranžích v podání Žofie Dařbujánové (MYDY), Hanky Kosnovské (Nil), Dany Yousifové (Monna), Michala Skořepy (Pan Lynx), Dana Kurze (Kurtizány z 25.
Avenue) a mnoha dalších talentovaných umělců.

Sledujte Megaton na facebooku: https://www.facebook.com/megatonproduction/

PŘIHLAŠ SE PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE ZDE

PRAVIDLA SOUTĚŽE MEGATON FASHION SHOW ZDE

FORMÁTY NÁVRHŮ SOUTĚŽE MEGATON FASHION SHOW ZDE

bottom of page