top of page

PANEL

Frontman Live:
Dělání hudby v roce 2022: živobytí, nebo živoření?

moderátoři:
Zdeněk Neusar a Jakub Nový

panelisté:
Prokop Holoubek (Bumbum Satori, Midi Lidi), Kateřina Nováková (Championship Music) a Bára Zmeková

Neděle 11. 9. 2022, 16:00 - 17:00

powered by:

obsah_koenigmeyer_logo kopie.png
Prokop Holoubek.jpg
Kotva 1

Je v dnešní době možné uživit se hudbou se i bez velkého labelu a donátorů za zády? Jaké jsou další možnosti, jak vaši kapelu udržet ekonomicky v chodu? Přemýšlíte kreativně o merchandisingu a bookujete koncerty takovým způsobem, aby to dávalo smysl? Je možné ke kapele i v dnešních podmínkách přistoupit jako k firmě? A jaké jsou vyhlídky na příští roky? Panel pro hudebníky, kteří se v digitální distribuci už trochu orientují, pravidelně koncertují a mají základní zkušenosti i v oblasti PR, a přesto jim ještě něco schází k tomu, aby se hudbou mohli začít opravdu živit.

Prokop Holoubek.jpg

Prokop Holoubek je zakladatel bookingové agentury Bumbum Satori, která zastupuje desítky českých i zahraničních umělců, spoluzakladatel klubu Fléda a člen kapely Midi Lidi, s níž kromě šesti řadových alb mj. vytvořil také úspěšné soundtracky k několika filmům. Působí dále jako Dj Myslivec a úspěch sklidila také jeho hudba k večerníčku Mlsné medvědí příběhy.

Kateřina Nováková - Championship.jpg

Kateřina Nováková je součástí týmu Lukáše Rychtaříka a jeho labelu Championship Music od roku 2012. Agentura spojuje manažerské, promotérské a marketingové aktivity. Tvoří z nich mix, který během patnáctiletého působení využila jména jako Xindl X, Charlie Straight, Pavel Callta, Voxel, David Koller, Jan Bendig nebo Ben Cristovao.

Bára Zmeková  Daniel Kovář.jpg

Bára Zmeková je skladatelka a multiinstrumentalistka pohybující se ve svých písních s autorskýmičeskými texty mezi jazzem, folkem, klasickou hudbou a jemnou elektronikou. Křehkost a naléhavostodlehčuje humorem a nadhledem a klavírní hru střídá se syntezátory či kytarou. Za své druhé albumLunaves (2019) získala dvě nominace v cenách Anděl. Návnadou před vydáním plánované třetí deskyje singl Město a nejnověji také písnička Úbočí, kterou za podpory SoundCzechu natočila ve spoluprácis novozélandskou cellistkou Francescou Mountfort.

bottom of page